Jesteś tutaj:

Wszystko o programie Mieszkanie dla Młodych?

wtorek, 09-12-2014 (10:14:20)


Mieszkanie dla Młodych to rządowy program dopłat do wkładu własnego przy zakupie nieruchomości. Z programu mogą skorzystać osoby, które na ten cel zaciągają kredyt hipoteczny.

Celem portalu jest dostarczanie informacji, edukacja oraz zapewnienie pomocy profesjonalnego doradcy, który zwiększy bezpieczeństwo transakcji, przeanalizuje dokumenty deweloperskie oraz pomoże przy wyborze najtańszego kredytu. W portalu znajduje się kilka działów:

O programie. Można tutaj znaleźć wszystkie informacje dotyczące zasad programu Mieszkanie dla Młodych. Kto może skorzystać z dopłaty? Ile będzie ona wynosić? Jakie mieszkania można kupić? Co zrobić, żeby nie stracić dopłaty?

Kredyt MdM. Lista wszystkich banków uczestniczących w programie Mieszkanie dla Młodych oraz porównanie najważniejszych parametrów ich oferty. Również tutaj znajduje się formularz kontaktowy do naszego doradcy, który bezpłatnie pomoże przy całym procesie zakupu nieruchomości.

Limity MdM. Osoby, które myślą o programie MdM muszą liczyć się z pewnymi obwarowaniami. Jednym z nich jest maksymalna cena m2 mieszkania, przy której można skorzystać z dopłaty. W Limity MDM podajemy zawsze aktualne wysokości maksymalnej ceny oraz wskaźników odtworzeniowych, na podstawie których wyliczana jest wysokość dopłaty.

Aktualności. Zamieszczamy tutaj artykuły, które są uzupełnieniem naszych szkoleń. Opisujemy w nich szerokie spektrum zagadnień związanych z zakupem mieszkania, ograniczaniem ryzyka, kredytowaniem oraz wiele wiele innych.

Szkolenia. Część działalności, która cieszy się największym zainteresowaniem. Prowadzimy bezpłatne szkolenia MdM dla osób myślących o zakupie mieszkania. Ogrom wiedzy przekazanej w bardzo przystępny sposób. Omawiamy trzy bardzo ważne aspekty: wszystko o programie Mieszkanie dla Młodych, jak wygląda proces zakupu krok po kroku oraz kredytowanie nieruchomości. Oprócz tego odpowiadamy na wszystkie pytania.

Nieruchomości. Baza nieruchomości kwalifikujących się do programu Mieszkanie dla Młodych na terenie Wrocławia i okolic. Docelowo chcemy skupiać tutaj wszystkie inwestycje, w ramach których można nabyć mieszkania spełniające kryteria programu w naszym rejonie.

Zapytaj eksperta. Masz wątpliwości? Nikt nie potrafi odpowiedzieć na Twoje pytanie? A może po prostu nie masz czasu poszukać? Nie ma problemu. W tym celu stworzyliśmy zakładkę „Zapytaj eksperta”. Napisz do nas, a na pewno pomożemy!

ip

 

Ostatnio dodane