Jesteś tutaj:

La Mirage Studio
O firmie

Studio "La Mirage" założyliśmy w 1996 roku. Działalność prowadzimy równolegle w Siemianowicach Śląskich, przy ul. 27 stycznia 3, oraz w Katowicach, ul. Witosa 3b. Podstawową misję Studia stanowi troska o piękny wygląd naszych klientów.

Firma oferuje państwu swoje bogate doświadczenie w zakresie fryzjerstwa, wykonywania zabiegów kosmetycznych oraz szerokiego wachlarza usług związanych z solarium. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki firmowane przez światowych liderów tej branży.

Studio zatrudnia wyśmienitych fachowców, których podstawowym zadaniem, oprócz doskonalenia urody naszych klientów, jest stałe doskonalenie własnych umiejętności. Jakość naszego rzemiosła szlifujemy uczestnicząc w światowych pokazach mody oraz imprezach organizowanych przez profesjonalne firmy we Francji, Monako, Berlinie, Paryżu i Londynie. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w zakresie mody i techniki fryzjerstwa, którymi natychmiast uzupełniamy nasze doświadczenie oraz ofertę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową. Jednocześnie żywimy gorącą nadzieję, że wkrótce poznamy się osobiście, w którymś z naszych oddziałów.
Zobacz również:

Ostatnio dodane