Jesteś tutaj:

Szkoła Pierwszego Tańca
O firmie

 

Pierwszy Taniec , przez swój symbolizm, jest pierwszym i niepowtarzalnym tańcem. Czy możemy zatańczyć go spontanicznie??? Ten wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy tanecznej. Jeżeli zdecydowanie powiemy TAK i decydujemy się na wesele, to oczywiście też na Pierwszy Taniec Weselny.

 

Kilka metrów od wrocławskiego Rynku, przy ulicy Świdnickiej 19 na całym czwartym piętrze jest miejsce, gdzie można przenieść się w niezwykły świat rytmów tanecznych, to Szkoła Pierwszego Tańca - doskonali specjaliści i specjalistki w swoim tanecznym fachu. Właśnie tam otrzymacie gwarancję, że Wasz taniec wykonany będzie przez Was z pewnością siebie, rozmachem i solidną, nowoczesną choreografią do wybranego dla Was lub przez Was utworu. Lekcje tańca (grupowe oraz indywidualne) w Szkole Pierwszego Tańca, nauczą Was by stąpać lekko po ziemi i jak nigdy przedtem w oczekiwaniu na uniesienie się ponad nią. Przygotujcie się też, jak w miłości, na kroplę potu i łzę radości.

 

Pierwszy taniec weselny, to bezcenne przeżycie. Jego wyjątkowość podkreśli nie tylko suknia ślubna i garnitur, ale przede wszystkim gracja z jaką będziecie się poruszać. Zarejestrowany na taśmie taniec weselny będzie oglądany wiele razy przez Was oraz członków Waszych rodzin. Na pewno chcemy być z niego dumni - postarajmy się o to wspólnie. Szkoła Pierwszego Tańca to nie tylko szkoła, gdzie króluje weselny walc angielski i walc wiedeński, ale także cha cha cha, rumba, samba, salsa, bachata, tango argentyńskie i europejskie oraz taniec użytkowy.

 

Ulica Świdnicka, to wiodąca promenada we Wrocławiu. Tuż przy przejściu podziemnym z łatwością dostrzegamy Szkołę Pierwszego Tańca oraz Tropical Dance Studios, usytuowanych razem w samym centrum Wrocławia. To prawdziwe królestwo tańca. To nie tylko lekcje, kursy tańca, warsztaty taneczne z niezapomnianymi choreografiami tanecznymi, ale także miejsce towarzyskich spotkań tanecznych.

 

Zajęcia grupowe dla nowożeńców odbywają się codziennie i trwają 90 minut tj. 1,5 godziny. Poniżej podajemy godziny rozpoczęcia poszczególnych zajęć w naszej szkole. Do wyboru jest: taniec towarzyski (tańce standardowe oraz latynoamerykańskie), taniec użytkowy, salsa w parach oraz tango argentyńskie.

 

 


Taniec towarzyski Taniec użytkowy

Salsa dla par

Tango argentyńskie
Poniedziałek 20:30
20:30
19:00
 
Wtorek 20:00
  16:00; 19:00
20:30
Środa 21:00
21:00
19:00
 
Czwartek 20:30
20:30
19:00
 
Piątek 21:00
21:00
19:00
 
Sobota 18:00
18:00 19:30
19:30
Niedziela 17:00
17:00 17:00

18:30

 

 

 

Uczestnicy kursu mogą brać udział w zajęciach dowolną ilość razy w tygodniu oraz zmieniać dni kursu w miarę potrzeby.

Konsultacje w sprawie choreografii do Waszego Pierwszego Tańca odbywają się przed lub po lekcjach grupowych. Nasza cena jest zachęcająca - tylko 16zł, licząc za jedną godzinę zajęć. Lekcje indywidualne dopasujemy do Waszego wolnego czasu. Pamiętamy o zmiennym obuwiu i wygodnym stroju.

 

Oferujemy także pokazy tańca na przyjęciach weselnych. Oferta obejmuje lekcje tańca dla gości weselnych.

 

Można zamówić u nas dowolny pokaz tańca na wieczór panieński lub kawalerski. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się taniec brzucha.

 

Informujemy, że uczniowie posiadający aktualny karnet mogą skorzystać z darmowych imprez tanecznych w każdy piątek i sobotę od godziny 21:00 i w niedzielę od godziny 20.00. W piątek zapraszamy na Friday Night Dance Party - tańce

 

standardowe i latynoamerykańskie oraz taniec użytkowy. W sobotę odbywa się Salsoteka, a w niedzielę ma miejsce Milonga - tańczymy tango argentyńskie.

 

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie www.tropical-dance.pl lub telefonicznie 79 11 06 006,
oraz biuro@pierwszy-taniec.pl .

 

Zapraszamy

Ostatnio dodane